خانه > مجله دندانپزشکی > اخبار داخلی > ارائه خدمات دندانپزشکی روزانه برای فرهنگیان

ارائه خدمات دندانپزشکی روزانه برای فرهنگیان

مراسم افتتاحیه کلینیک دندان پزشکی معلم با حضور علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش تهران، اصغر حاجیلو معاون مدیر کل توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان مربوطه در محل این کلینیک در خیابان بزرگمهر صبح امروز برگزار شد.

در این مراسم کمریی با بیان اینکه در این مکان به طور روزانه ۱۷۰ نفر از خدمات دندانپزشکی بهره می‌گیرند، گفت: قریب به ۱۸۰ هزار پرسنل شاغل و بازنشسته در آموزش و پرورش شهرتهران وجود دارند که نیازمند چنین مراکزی برای خدمات رسانی هستند.

وی افزود: یکی از سیاست‌های آموزش و پرورش به لحاظ شیوه اداری در آن باید رعایت شود و مراکز درمانی تمام جهات تربیتی و اخلاقی را در نظر دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش تهران گفت: در تلاش هستیم تا فرهنگیان در فضایی متفاوت از ارائه خدمات پزشکی بهره‌مند شوند.

کمرئی با بیان اینکه مراسم افتتاح امروز امتداد جریان تربیتی است که خدمات رسانی به فرهنگیان را مورد توجه دارد، اظهار کرد: گذشته مراکز درمانی و رفاهی ارزشمند است و در سیاست‌های آموزش و پرورش میانداری برنامه اجرایی حوزه معاونت و پشتیبانی و گسترش مراکز درمانی اهمیت دارد.

وی افزود: حدود پنج مرکز آموزشی و رفاهی شامل میلاد دماوند، مرکز رفاهی مناطق ۱۱، یک و ۱۶ همچنین یک رستوران به طور رسمی افتتاح می‌شود امیدواریم جریانی آغاز شود با همکاری فرهنگیان سیاست‌های آموزش و پرورش تهران اجرایی شود.

مدیرکل آموزش و پرورش با بیان اینکه ۱۶ پروژه آموزشی رفاهی داریم، تصریح کرد: این طرح‌ها تا هفته دولت نهایی می‌شود همچنین ۲۸۶ سوییت برای درمان و اقامت فرهنگیان درنظر گرفته شده است.

کمریی با اشاره به اینکه گسترش مراکز رفاهی دائمی در دستور کار است، بیان کرد: هشت مراکز دائمی برای استفاده معلمان و دانش آموزان به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: با افتتاح این مراکز درمانی فرصت آموزش نیز فراهم می‌شود و معلمان نیز در حوزه سلامت و پزشکی تجربه خوبی کسب می‌کنند همچنین ماهیت آموزشی مراکز در اولویت است تا با آموزش مربیان به دانش آموزان از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری شود.

مدیر کل آموزش و پرورش بیان کرد: چشم انداز ما این است که مرکز معلم به عنوان مظلومترین بخش با کیفیت مرکز از حیث ارائه خدمات فعالیت کند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

درباره ی گنجینه دندانپزشکی

همچنین ببینید

معرفی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

ماهنامه گنجینه دندانپزشکی در شماره اخیر خود مصاحبه ای باشرکت دانش بنیان سُها ترتیب داده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *