خانه > مجله دندانپزشکی > اخبار داخلی > خدمات دندانپزشکی رایگان برای آتش نشانان پلاسکو
حادثه پلاسکو دندانپزشکی

خدمات دندانپزشکی رایگان برای آتش نشانان پلاسکو

خدمات رایگان دندانپزشکی برای آتشنشان های حادثه دیده پلاسکو

دکتر اردوان اعتمادی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت فلوشیپ لیزر عضو هیات علمی دانشگاه – عضو انجمن جراحان لثه آمریکا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آتش نشانانی که در این عملیات جان خودرا فدا کردند؛ گفت: آتش نشانانی که در عملیات اطفاء حریق پلاسکو دچار حادثه شده اند و نیاز به امور خدماتی دندانپزشکی دارند می تواند به مرکز درمانی دندانپزشکی دکتر اعتمادی مراجعه کنند . وی ادامه داد : ممکن است در این حادثه آتشنشانان شجاع کشورمان دندان خود را از دست داده باشند که می توانند با ارائه کارت شناسایی آتشنشانی این خدمات را از ما بگیرند.

اعتمادی همچنین تأکید کرد : کاشت دندان یا همان ایمپلنت ازجمله اقداماتی است که بسیاری ازما بعد از دست دادن یک یا چند دندان انجام می دهیم. درواقع کاملترین و بهترین راه برای به دست آوردن دندانی که بتواند جای دندان های طبیعی خودمان را بگیرد، ایمپلنت است اما بیش از آنکه کاشت دندان مهم باشد، نگهداری بعد از آن اهمیت ویژه ای دارد.
وی خطاب به آتش نشانانی که دچار آسیب دیدگی از ناحیه دندان و لثه شده اند توصیه کرد: اولین اقدام پس از کاشت ایمپلنت، بهره گیری از راهکارهایی برای کنترل عفونت و کاهش درد ناشی از جراحی است ؛ که حتما برای آتشنشانان عزیزی که این خدمات را دریافت می کنند توضیح داده خواهد شد .

تلفن ۹۶ – ۲۶۱۱۲۰۹۵

درباره ی دکتر فدایی

همچنین ببینید

معرفی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

ماهنامه گنجینه دندانپزشکی در شماره اخیر خود مصاحبه ای باشرکت دانش بنیان سُها ترتیب داده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *