خانه > آخرین مقالات > دومین سمپوزیوم علمی سلول‌های بنیادی دندانپزشکی در دانشگاه اردبیل

دومین سمپوزیوم علمی سلول‌های بنیادی دندانپزشکی در دانشگاه اردبیل

دومین سمپوزیوم علمی سلول‌های بنیادی دندانپزشکی در بیماری‌های دهان، فک و صورت با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی در اردبیل برگزار می‌شود.

با توجه به پیشرفت علم مهندسی بافت و درمان درحیطه‌های مختلف علوم پزشکی با سلول‌های بنیادی، دومین سمپوزیوم علمی سلول‌های بنیادی دندانپزشکی بازساختی در بیماری‌های دهان، فک و صورت در روزهای ۱۵ و ۱۴ مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

این سمپوزیوم از سوی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی معاونت علمی و با همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل و مرکز جراحی‌های فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

در این سمپوزیوم در خصوص موضوعاتی چون خصوصیات سلول‌های بنیادی و چگونگی کاربرد آنها، تبادل اطلاعات و گسترش تحقیقات در زمینه‌های مختلف بیولوژی سلول‌های بنیادی، مباحث پایه در سلول‌های بنیادی در دندانپزشکی و پزشکی بازساختی، درمان سلول‌های بنیادی در دندانپزشکی، مهندسی بافتی در دندانپزشکی بازساختی، مطالعات کارآزمایی بالینی در دندانپزشکی و پزشکی بازساختی، اخلاق و استانداردهای درمان با سلول‌های بنیادی، آینده سلول‌های بنیادی، افق‌های نوین در درمان‌های دندانپزشکی با استفاده از فناوری‌های نوین بحث و بررسی می‌شود.

این همایش با امتیاز بازآموزی و به همراه کارگاه آموزشی در دانشکده دندانپزشکی اردبیل برگزار خواهد شد.

درباره ی گنجینه دندانپزشکی

ماهنامه تخصصی زرین دندانپزشکی از مجموعه نشریات مجله گنجینه پزشکی با رویکرد علمی، آموزشی، اطلاع رسانی با تیتراژ بالا و انتشار سراسری در کشور میباشد و برآن است تا در پیشبرد دانش تخصصی دندانپزشکی با بهره گیری از شیوه های نوین و جذاب، نقش مؤثری برای مجموعه متخصصین و صاحبان علم و اندیشه ایفا نماید. بخش های علمی و تخصصی این مجله عمومأ از منابع معتبر، اساتید دندانپزشکی، اعضای هیأت علمی، دندان پزشکان متخصص، رزیدنت های دندانپزشکی و سایت¬های معتبر داخلی و خارجی تأمین می¬گردد. همچنین در پایان هر شماره به معرفی و بررسی عملکرد محصولات جدید دندانپزشکی خواهیم پرداخت

همچنین ببینید

بیماران خود را پیش ویزیت کنید تا میزان ماندگاری را بهبود بخشید

هادی اسماعیلی عضو شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منبع:  dentistrytoday.com     …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *