خانه > مجله دندانپزشکی > اخبار داخلی > مقاصد گردشگری دندانپزشکی
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

مقاصد گردشگری دندانپزشکی

دندانپزشکی در بسیاری از کشورها جز خدمات لوکس بشمار می آید و شاید خیلی از مردم به دلیل بالابودن هزینه های آن و عدم پوشش مناسب بیمه های دندانپزشکی علیرغم توصیه دندانپزشکان برای چک آپ منظم و دوره ای به سراغش نروند. اما همین افراد گزینه های مقرون به صرفه تر از جمله سفر به کشورهایی که هزینه های ارائه سرویس دندانپزشکی بهتری دارند را انتخاب میکنند. در این بخش میخواهیم ببینیم مقاصد توریستی دندانپزشکی در جهان کدام کشورها هستند. به طوری که آمارها اعلام میکنند مسافران با سفر به این کشورها میتوانند تا ۷۰ درصد در خدمات دندانپزشکی صرفه جویی کرده و البته از گشت و گذار در مکان های دیدنی و تاریخی آن کشور هم لذت ببرند.

 


مکزیک

با یک پرواز برای درمان دندان ها میتوانید به  شهرهای امنی چون کابو سان لوکاس، کانکون یا پورتو والارتا بروید. گردشگران آمریکایی و کانادایی از بیماران پای ثابت این کشور هستند.

 


تایلند

تایلند دارای برخی از بزرگترین و مدرن ترین بیمارستان های دندانپزشکی در کل جهان است. دهها هزار نفر از گردشگران دندانپزشکی با موفقیت توسط دندانپزشکان متخصص در این منطقه گرمسیری درمان شده اند. بازدید کنندگان معمول از استرالیا، آمریکا، کانادا، نیوزیلند هستند.

 

 


اسپانیا

در اسپانیا همیشه هزینه های دندانپزشکی مقرون به صرفه بوده است. در حال حاضر، اقتصاد اسپانیا تحت کاهش قیمت شدید، کاستن از قیمت مراقبت از دندان است. بازدید کننده ترین افراد انگلیسی، ایرلندی و آلمانی ها هستند.

 

ترکیه

ایستاده در دروازه بین باستان و مدرن، گردشگران دندانپزشکی علاوه بر اینکه گوهر فرهنگی این کشور را درک میکنند از خدمات مراقبت از دندان عالی زیر نظر متخصصان مجرب نیز بهره میبرند.

 


جمهوری چک

درست در قلب تاریخی پراگ میتوانید به یک دندانپزشکی اکونومیک بروید. پرواز به پراگ توسط خطوط هوایی ارزان قیمت کمتر از پر کردن دندان است. مسافران گردشگر دندان اغلب انگلیسی، سوئیس، آلمان و اتریشی هستند.

 

دبی

در کل کشور امارات بیشتر خدمات مناسب دندانپزشکی در شهر دبی جمع شده است. گردشگران دندانپزشکی علاوه بر لذت بردن از اماکن لوکس این شهرمیتوانند درمان خود را هم پیگیری کنند. بیشتر آنها  از کشورهای آمریکایی، آلمانی، سوئیسی، انگلیسی و اتریشی میباشند.

 

فیلیپین

فیلیپین یک مقصد گرمسیری عجیب و غریب با دندانپزشکی بسیار عالی و قیمت معقول است. لذت بردن از مهمان نوازی مشهور ساکنین این کشور همراه با درمان های موردنظر مسافران. بازدید کنندگان معمول از آمریکا، کانادا، استرالیا، کیوی هستند.

 

لهستان

مراقبت از دندان در سطح جهانی فقط با یک هواپیما یا قطار سریع السیر از غرب اروپا و اسکاندیناوی امکان پذیر است. بازدید کننده های پرو پاقرص آلمانی ها، اتریشی، انگلیسی، دانمارکی، سوئدی، نروژی هستند.

 

کاستاریکا

لذت بردن از زیبایی های طبیعی مشهور کاستاریکا در حالی که تحت درمان دوستانه و با تجربه، دندانپزشکان آموزش دیده آمریکایی است. صرفه جویی در هزینه مراقبت از دندان را با بهترین سفر در طول عمر خود تجربه کنید. بازدید کنندگان معمول از آمریکا، کانادا هستند.

 

مجارستان

مجارستان مقصد برتر گردشگری اروپا برای دندان، با دندانپزشکان مشهور و ماهر جهان است. بازدید کننده ترین افراد انگلیسی، ایرلندی، آلمانی، اتریشی، آمریکایی، دانمارکی، و فرانسه هستند.

درباره ی دکتر فدایی

همچنین ببینید

معرفی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

ماهنامه گنجینه دندانپزشکی در شماره اخیر خود مصاحبه ای باشرکت دانش بنیان سُها ترتیب داده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *