خانه > مجله دندانپزشکی > اخبار داخلی > پای «محله گل و بلبل ۲» به دندانپزشکی باز شد!

پای «محله گل و بلبل ۲» به دندانپزشکی باز شد!

داور بابا با ارتودنسی دندانهایش مشکل دارد و یاور بابا با هر روز مسواک زدن.برفک که از قضیه سر درآورده،با بدجنسی خودش را به شکل یک خانم معلم قلابی در می آورد که دندانهایش ارتودنسی دارد و به آندو نزدیک می شود.برفک در ظاهر این خانم معلم قلابی به داور می گوید اگر سیمهای ارتودنسی دندانهایش را باز نکند،باید تا آخر عمر آنها را به دندان داشته باشد و با آرزویش که گزارشگری فوتبال می باشد خداحافظی کند! او همچنین به یاور می گوید جای مسواک زدن از آبنباتهای خوشمزه استفاده کند تا همیشه دهانی خوشبو داشته باشند! این دروغهای برفک ادامه پیدا می کند تا اینکه…

«محله گل و بلبل۲» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجان‌زاده،کارگردانی احمد درویشعلی پور، هر روز ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه دو می رود.این برنامه جمعه ها هم در دو باکس ساعت ۱۰:۲۰ تکرار و ساعت ۱۹ پخش جدیدی دارد.سازندگان سریال همچنان در لوکیشنهای این مجموعه که  دکورهای متعددی در منطقه دهکده المپیک هستند،کار تصویربرداری را ادامه می دهند.

ماجراهای این سریال در یک محله خیالی و با حضور شهروندانی بامزه و متفاوت پیگیری می‌شود و با پرداختن به موضوعات اجتماعی  می‌کوشد رفتارهای اجتماعی درست را به کودکان بیاموزد.

در این محله خیالی، داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، سارا خوئینی ها،امیر نوری،ملیکا شریفی نیا، نعیمه نظام دوست، امیرمحمد متقیان،‌ ابراهیم شفیعی،فرهاد بشارتی،‌امیر سهیلی،جواد انصافی،آرش میراحمدی،مجید صیادی و (بازیگران خردسال) عرفان برزین،صدرا محرمی،آرشیدا سادات سید پور،ارمیا خندان و … بازی دارند.عروسک گردانان این برنامه فروزان بهرام پور،محمد اعلمی و عارفه عباسی هستند.همچنین شوکت حجت،سامان مظلومی و نازنین حقیری نیز به ترتیب صداپیشگی عروسکهای یاور،داور و باور را به عهده دارند.

منبع: بلاغ نیوز

درباره ی دکتر فدایی

همچنین ببینید

معرفی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران

ماهنامه گنجینه دندانپزشکی در شماره اخیر خود مصاحبه ای باشرکت دانش بنیان سُها ترتیب داده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *